@pistolpete1980 wrote:
I have several different products that I want to lump into tiered pricing. For example I have 3 Flavours in Riceballs. my pricing is
3.25 for 1
2.99 for 2 or more
2.75 for 6 or more
2.50 for 12 or moreHow do I set this up, so that If someone for example purchases 5 mozzarella, and 2 Spinach. it will automatically fall into the 6 or more price range at 2.75 a ball?
Thanks
Posts: 2
Participants: 2